• O našem Relax centru

Relax centrum

Naše lázně jsou soukromé zdravotnické zařízení. V případě, že máte pochybnosti o vhodnosti procedur, konzultujte svůj aktuální zdravotní stav se svým ošetřujícím lékařem. Použité ingredience a produkty mají své účinky a záleží jen na Vaší svobodné vůli, zda je využijete. Upozornění: v našich lázních nejsou k dispozici pomůcky pro pacienty s omezeným pohybem. Všechny procedury je nutné objednat, alespoň 24 hodin předem. Pokud potřebujete zrušit svoji proceduru, je nutné to nahlásit alespoň 12 hodin předem, nejpozději však ráno v den objednání do 9:00.

Cena: 0,-

Jak se k nám dostat

Vlakem - stanice Staré Město u Uherského Hradiště (trať Přerov - Břeclav). Autobusem - zastávak "Buchlovice, náměstí", zasátvka "Buchlovice, rozcestí". Autem po silnici I/50. Vzdálenost od Brna je 65 km, od Zlína 40 km. Parkování je možné u areálu zdarma.

Cena: 0,-

Co si vzít s sebou?

Ručníky, osušky i prostěradla máme k dispozici, své vlastní tedy nepotřebujete, jejich zapůjčení je započítáno v ceně procedury. Pitný režim je také zachovaný, k procedurám je k dispozici voda. V případě, že u nás trávíte více času - např. při pobytu - můžete si s sebou vzít vlastní přezůvky, někdo si vozí i vlastní župan. Plavky nejsou nutné, všechny procedury probíhají v soukromí.

Cena: 0,-

Jakou zvolit kombinaci procedur?

Nejoblíbenější kombinace najdete na našich internetových stránkách v sekci "Akce a balíčky". Většinou se preferuje prohřátí v koupeli nebo sauně před masážemi. Rádi Vám s výběrem poradíme. Na procedury docházejte 10 minut před objednaným časem. V případě pozdního příchodu Vám bude procedura krácena s ohledem na další rezervace.

Cena: 0,-

Jak objednat pobyt s procedurami?

Svůj požadavek nám můžete sdělit telefonicky, poté Vás požádáme o zaslání písemné objednávky pobytu s procedurami na email. Na základě volné kapacity Vám bude nabídnuto ubytování v Loveckém zámečku nebo v chatce. Po objednání Vám zašleme na email údaje k platbě zálohy a informace k pobytu. Po závazném objednání je splatná záloha ve výši 50% z celkové ceny pobytu, doplatek poté uhradíte při příjezdu v recepci. Nástup na pobyt je v odpoledních hodinách (14°°-18°°) a ukončení po snídani (8°°-10°°). Veškeré pokyny k pobytu a rozpis jednotlivých procedur získáte při příjezdu v recepci hotelu.

Cena: 0,-

 • Koupele pro 2 osoby

Vířivá koupel jahodová

Vířivá koupel pro 2 osoby (40 minut)

Cena: 800,-

Vířivá koupel levandulová

Vířivá koupel pro 2 osoby (40 minut)

Cena: 800,-

Vířivá koupel s čokoládovou solí

Vířivá koupel pro 2 osoby ( 40 minut )

Cena: 800,-

Vířivá koupel se solí z Mrtvého moře

Vířivá koupel pro 2 osoby (40 minut) - zlepšuje chronické formy většiny kožních onemocnění (lupénka, ekzémy, alergie) - blahodárně působí na celý organismus (pohybový aparát, revmatismus) - navozuje stav absolutní relaxace a to i po náročných sportovních výkonech - redukuje únavu, stres, deprese - dodává tělu životně důležité minerály - kůže je pružná a zdravě zářící - revmatismus, chronické bolesti pohybového aparátu, péče o tělo, relaxace

Cena: 800,-

Vířivá koupel s bylinnou esencí nebo koupelovou pěnou

Vířivá koupel pro 2 osoby ( 40 minut)

Cena: 800,-

Sekt k vaně

Cena: 150,-

 • Koupele pro 1 osobu

Perličková koupel bylinná

20 - 25 minut

Cena: 400,-

Koupel s červenou borůvkou

koupel pro 1 osobu (20 - 25 min.)

Cena: 400,-

Koupel s čokoládovou solí

Koupel pro 1 osobu ( 20 - 25 minut)

Cena: 400,-

Koupel jahodová

Koupel pro 1 osobu (20 - 25 minut)

Cena: 400,-

Koupel titan - pro muže

Koupel pro 1 osobu (20 - 25 minut)

Cena: 400,-

Koupel se solí z Mrtvého moře

Koupel pro 1 osobu (20 - 25 minut) - zlepšuje chronické formy většiny kožních onemocnění (lupénka, ekzémy, alergie) - blahodárně působí na celý organismus (pohybový aparát, revmatismus) - navozuje stav absolutní relaxace a to i po náročných sportovních výkonech - redukuje únavu, stres, deprese - dodává tělu životně důležité minerály - kůže je pružná a zdravě zářící - revmatismus, chronické bolesti pohybového aparátu, péče o tělo, relaxace

Cena: 400,-

Koupel levandulová

Koupel pro 1 osobu ( 20 - 25 minut)

Cena: 400,-

 • Masáže

Klasická ruční masáž 30 min

Pomáhá uvolnit namáhané a ztuhlé svalstvo, ale odstraňuje také bolesti způsobené například nevhodnými pracovními návyky nebo zvýšenou fyzickou zátěží. Pomáhá uvolnit také mysl.

Cena: 450,-

Klasická ruční masáž 60 min

Klasická ruční masáž celotělová je středně silná masáž celého těla zaměřená na důkladné uvolnění, při kterém dochází ke zmírnění bolesti a uvolnění svalů, zlepšení prokrvení celého těla a k urychlení svalové regenerace.

Cena: 900,-

Klasická masáž zad + baňková masáž

Využívá se při bolestech svalů i kloubů. Dalším cílem masáže je regenerace a pročištění organismu. (45 minut)

Cena: 550,-

Masáž lávovými kameny

šíje, ramena a záda (30 minut masáž + 15 minut odpočinek). Přiložené horké kameny v kombinaci s masáží jsou velmi účinné při bolestech zad, šíje, hlavy, kloubů a při křečích.

Cena: 550,-

Kombinovaná masáž zad

klasická ruční + havaj + lávové kameny (30 minut masáž + 15 minut odpočinek )

Cena: 550,-

Medová detoxikační masáž + zábal

Masáž šíje, ramen a zad + zábal (45 minut). Med odstraňuje toxiny z těla, omezuje projevy stresu a redukuje následky nezdravého životního stylu. Vyživuje pokožku, dodává jí potřebné vitamíny, zlepšuje elasticitu a v neposlední řadě detoxikuje organismus.

Cena: 550,-

Čokoládová masáž zad + zábal

Uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti. Čokoláda obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty potřebné pro lidský organizmus. Díky masáži pokožka tyto látky vstřebává, masáž zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou s vůní po čokoládě. Účinná látka theobromin zlepšuje činnost srdce. Čokoláda napomáhá k odplavení toxických látek z těla, detoxikací dochází k regeneraci a výraznému omlazení pokožky. Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu, což napomáhá k zlepšení nálady. (45 minut)

Cena: 650,-

Masáž plosek, lýtek + peeling + zábal

Masáž plosek, lýtek + peeling + zábal (50 minut) - NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY S KŘEČOVÝMI ŽILAMI!!! Prokrvuje celé končetiny a dochází k čištění skrze aktivovaný lymfatický systém. Masáž také ulevuje od unavených a bolavých nohou.

Cena: 550,-

Masáž obličeje a hlavy

Pomáhá při revmatismu, bolestech krční páteře, léčí migrény a bolesti hlavy, snižuje vysoký krevní tlak, posiluje imunitu, pomáhá proti nespavosti, hyperaktivitě, lehkým mozkovým dysfunkcím a celkově zklidňuje organismus. Navozuje velmi příjemný a stabilní duševní stav. (45 minut)

Cena: 550,-

 • Relaxační kosmetické ošetření obličeje

Kosmetické ošetření obličeje s blátem z Mrtvého moře

čistící, stahuje póry (obsahuje - odlíčení pleti, peeling, relaxační masáž obličeje a hlavy, masku, vitamínové ampule, závěrečný krém) 60 minut

Cena: 650,-

Kosmetické ošetření obličeje s vitamínem C

pro unavenou pleť, zpevňující (obsahuje - odlíčení pleti, peeling, relaxační masáž obličeje a hlavy, masku, vitamínové ampule, závěrečný krém) 60 minut

Cena: 650,-

Kosmetické ošetření obličeje s Aloe Vera

klidnící, vhodné na citlivou pleť (obsahuje - odlíčení pleti, peeling, relaxační masáž obličeje a hlavy, masku, vitamínové ampule, závěrečný krém) 60 minut

Cena: 650,-

 • Maska na obličej

Maska na obličej dle výběru

očištění obličeje, maska, závěrečný krém (30 minut). Díky bohatému složení aktivních látek intenzivně ošetřuje pleť, čistí ji a dodávají jí potřebné živiny, jas a hydrataci.

Cena: 250,-

 • Zábaly na ruce a nohy

Parafínový zábal na ruce

Zlepšuje prokrvení pokožky, uvolňuje svaly a klouby, vypíná a zjemňuje pokožku, zanechává ruce hladké a odpočinuté, příjemně prohřívá pokožku, vyživuje a zpevňuje nehty. Parafín je speciální vosk získaný z ropy. Rozpouští se při teplotě 52 - 55 °C a umí perfektně zadržovat a předávat teplo. (25 minut)

Cena: 150,-

Zábal na nohy – lymfa

Pro lepší prokrvení nohou, působí proti revmatismu, artróze, dně, na oteklé a unavené nohy. Osvěžuje, podporuje tok lymfózních tekutin. (25 minut)

Cena: 200,-

 • Zábaly na tělo

Rašelinový zábal celého těla

Přírodní rašelina je skvělým nosičem tepla a zábaly z ní efektivně ulevují od bolesti celého pohybového aparátu. Dochází k postupnému uvolňování tepla a hloubkovému prohřátí organizmu, zlepšení prokrvení tkání, uvolnění svalového napětí a zvýšení činnosti potních žláz. Dochází také k látkové výměně mezi rašelinou a tělem, kdy se nežádoucí látky vyplavují ven z těla, a naopak z rašeliny se přes kůži a sliznice vstřebávají organické látky do těla, které mají účinky: podporující imunitu, antibakteriální, detoxikační.

Cena: 550,-

Zábal zad z bahna z Mrtvého moře

Uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Nahřáté bahno z Mrtvého moře uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe prostupují do kůže. Vhodné na: Revmatismus, Lupénka, Akné, Ztvrdlá kůže, Celulitida, Atopický ekzém (30 minut)

Cena: 300,-

Zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře

Uvolňuje a posiluje celý organismus. Odstraňuje toxiny z kůže a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh. Nahřáté bahno z Mrtvého moře uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a minerály lépe prostupují do kůže. Vhodné na: Revmatismus, Lupénka, Akné, Ztvrdlá kůže, Celulitida, Atopický ekzém (40 minut)

Cena: 550,-

Zábal celého těla levandulový

40 minut

Cena: 550,-

Zábal celého těla červená borůvka

40 minut

Cena: 550,-

Zábal celého těla Titan

40 minut

Cena: 550,-

 • Exkluzivní procedury

Procedura pro pány - Titan

Koupel, masáž šíje, ramen a zad, solná jeskyně (105 minut)

Cena: 950,-

Procedura s vůní mořské perly

Peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (90 minut)

Cena: 1600,-

Procedura pro děti - s vůní jahod

Bublinková koupel, jemná masáž (40 minut) do 12-ti let

Cena: 650,-

Procedura s vůní levandule

koupel, peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (120 minut)

Cena: 1900,-

Procedura s vůní šeříku

peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (90 minut )

Cena: 1600,-

Procedura s vůní červené borůvky

koupel, peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (120 minut)

Cena: 1900,-

Procedura s vůní jantaru

koupel, peeling, relaxační masáž celého těla, zábal (120 minut)

Cena: 1900,-

Čokoládové pohlazení

koupel, peeling, relaxační masáž celého těla, zábal, (120 minut)

Cena: 1900,-

 • Peelingy celého těla

Peeling celého těla jantar

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Peeling celého těla červená borůvka

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Peeling celého těla malinový

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Peeling celého těla šeřík

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Peeling celého těla levandulový

15 minut + 15 minut zábal

Cena: 550,-

Peeling celého těla

Hlavní úlohou tělového peelingu je odstranění odumřelých buněk pokožky. Peeling je kosmetický přípravek obsahující drobné částečky, kterými starou kůži obrousíte. To vede k její rychlejší obnově a vyhlazení.

Cena: 0,-

 • Sauna

Finská sauna 1 osoba

Cena za osobu. (50 minut)

Cena: 250,-

Finská sauna 2 osoby

Sauna má prokazatelně blahodárné účinky na psychiku člověka i regeneraci celého organismu. Princip saunování spočívá v důkladném prohřátí celého těla a jeho následném prudkém ochlazení. Cena za osobu 200,-Kč (50 minut)

Cena: 200,-

Finská sauna nad 2 osoby

Cena za osobu (50 minut)

Cena: 150,-

 • Solná jeskyně

Solná jeskyně

Solná jeskyně je vybudovaná výhradně z přírodních materiálů různých druhů kamenné a mořské soli, což vytváří mikroklima, při kterém se uvolňují prvky jódu, magnézia, bromu a vápníku. Mikroklima napomáhá při léčbě následujících chorob: zánět krku, hrtanu, nosu - chronická rýma; průduškové astma, dermatologické choroby; akné - kožní choroby; alergie, neurózy a stres; zpomaluje proces stárnutí. Podle lékařů 45 minutový pobyt v solné jeskyni odpovídá zdravotními účinky dvou až třítýdennímu pobytu u moře. Sůl, kterou jsou pokryté stěny jeskyně se dostává do ovzduší a návštěvník ji během pobytu intenzivně inhaluje. Účinnými látkami, které vdechuje jsou jód, draslík, vápník, hořčík a selen. Klimatizace udržuje příjemnou teplotu kolem 20°C a vysokou vlhkost vzduchu, která napomáhá šíření soli do ovzduší. Účinky minerálů v kamenné soli: Jód - napomáhá pravidelné funkci štítné žlázy. Vápník - posiluje buňky v těle, aktivuje enzymy. Hořčík - působí proti stresu, zpomaluje proces stárnutí, regeneruje organizmus. Draslík a sodík - napomáhají látkové výměně a ulehčují vylučování toxických látek z buněk. Zinek - prevence proti akné, podporuje obnovu buněk. Selen - zpomaluje proces stárnutí pokožky. Bróm - pomáhá hojit kožní onemocnění.

Cena: 0,-

Solná jeskyně - dospělý

Indikace – zánět hrtanu, nosu, průduškové astma, kožní nemoci, alergie, neuróza, stres Kontraindikace – onemocnění štítné žlázy (45 minut)

Cena: 150,-

Solná jeskyně - dítě 4 – 12 let

Indikace – zánět hrtanu, nosu, průduškové astma, kožní nemoci, alergie, neuróza, stres Kontraindikace – onemocnění štítné žlázy (45 minut)

Cena: 100,-

Solná jeskyně - dítě do 4 let

Indikace – zánět hrtanu, nosu, průduškové astma, kožní nemoci, alergie, neuróza, stres Kontraindikace – onemocnění štítné žlázy (45 minut)

Cena: 0,-

Solná jeskyně - podmínky vstupu

Vstup do solné jeskyně nově povolen pouze ve SVĚTLÝCH ČISTÝCH PONOŽKÁCH, které si každý musí přinést z domu, VSTUP NABOSO JE ZAKÁZÁN. V případě, že zapomenete, je možné ponožky zakoupit v recepci lázní. Nadále platí zákaz konzumace a jídla a pití v solné jeskyni.

Cena: 0,-

 • Lázeňské procedury

Koupel v minerální sirné vodě včetně suchého zábalu

20 minut koupel + 10 minut suchý zábal

Cena: 450,-

Koupel vířivá v minerální sirné vodě včetně suchého zábalu

20 minut koupel + 10 minut suchý zábal

Cena: 450,-

Koupel rašelinová

Rašelinová koupel má vynikající účinky při revmatických chorobách a artrózách, přináší úlevu při bolestech zad, kloubů i svalů, zlepšuje ekzémy, akné a kožní záněty, zmírňuje stavy napětí a stresu, posiluje funkci potních žláz. (20 minut)

Cena: 450,-

Koupel uhličitá

Výborná pro silné prokrvení pokožky, blahodárně působí při hojení jizev po úrazech a operacích. (20 minut)

Cena: 450,-

Koupel kyslíková

Vytváří jemné kyslíkové bublinky, které obalují při koupeli pokožku. Přináší relaxaci a uvolnění. Ocení to zejména lidé se špatně prokrveným sedacím svalstvem v důsledku sedavé práce za stolem nebo za volantem. Při pravidelném používání dochází k postupnému vyplavování odpadních látek, zejména ze starých zánětlivých ložisek a k jejich emitaci z těla. (20 minut)

Cena: 450,-

Koupel jódo - bromová

Vhodná na nemoci nervové, pohybové, gynekologické, kožní. (20 minut)

Cena: 450,-

Rašelinový obklad velký (na záda)

Jednorázové rašelinové obklady jsou šetrnější a čistější variantou celkových rašelinových zábalů či koupelí z důvodu pozvolného uvolňování tepla (nedochází k tepelnému šoku). Jsou proto vhodné i pro pacienty s kardiovaskulárními problémy. Pomáhají při léčbě chronických revmatických onemocnění, bolestivých onemocněních pohybového aparátu (zejména onemocnění degenerativního nebo úrazového původů (fáze hojení)), artróz a bolestí kloubů, ekzémů a akné, pomáhají snížit napětí a stres. (20 minut)

Cena: 250,-

Rašelinový obklad malý (na rameno nebo koleno)

Jednorázové rašelinové obklady jsou šetrnější a čistější variantou celkových rašelinových zábalů či koupelí z důvodu pozvolného uvolňování tepla (nedochází k tepelnému šoku). Jsou proto vhodné i pro pacienty s kardiovaskulárními problémy. Pomáhají při léčbě chronických revmatických onemocnění, bolestivých onemocněních pohybového aparátu (zejména onemocnění degenerativního nebo úrazového původů (fáze hojení)), artróz a bolestí kloubů, ekzémů a akné, pomáhají snížit napětí a stres. (20 minut)

Cena: 120,-

Parafínový obklad

Parafínový obklad prohřívá, čímž tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Nejčastěji se doporučuje na bolavé klouby končetin nebo na onemocnění páteře. (20 minut)

Cena: 250,-

 • Permanentky

Permanentka na 10 vstupů do solné jeskyně (dospělá osoba)

Platnost na 2 měsíce - permanentka je nepřenosná a platí pouze pro jednu osobu /je vázaná na konkrétní osobu/

Cena: 1200,-

Permanentka na 10 vstupů do solné jeskyně (dítě 4-12 let)

Platnost na 2 měsíce - permanentka je nepřenosná a platí pouze pro jednu osobu /je vázaná na konkrétní osobu/

Cena: 700,-

Permanentka na 15 sirných koupelí (dospělá osoba)

Platnost na 2 měsíce - permanentka je nepřenosná a platí pouze pro jednu osobu /je vázaná na konkrétní osobu/

Cena: 4500,-

Permanentka na 15 sirných koupelí (dítě 4-12 let)

Platnost na 2 měsíce - permanentka je nepřenosná a platí pouze pro jednu osobu /je vázaná na konkrétní osobu/

Cena: 4000,-

 • Kontraindikace

Kontraindikace - zábaly celého těla

Alergie (na bahno, levanduli, borůvky…). Kožní infekce. Aktivní záněty kloubů. Otevřené rány. Vysoký nebo hodně nízký krevní tlak. Těhotenství. Kardiovaskulární problémy = problémy srdce a cév.

Cena: 0,-

Kontraindikace - sauna

Vysoký krevní tlak. Postižení ledvin. Srdeční arytmie. Onemocnění srdce obecně. Akutní zánětlivá stádia revmatických onemocnění. Akutní infekty horních či dolních cest dýchacích. Nevyléčená tuberkulóza. Tepenné blokády. Zhoubné nádory.

Cena: 0,-

Kontraindikace - peeling

Alergie (na levanduli, borůvky, šeřík…). Jemná citlivá pokožka. Poranění, otoky. Štítná žláza. Rozšířené žilky.

Cena: 0,-

Kontraindikace - zábal na ruce parafínový

Alergie na parafín. Kožní exacerbace = nové vzplanutí chronické choroby, která není dostatečně zhojena nebo jejíž příčina trvá. Zánětlivé procesy kůže. Otevřené rány.

Cena: 0,-

Kontraindikace - zábal na nohy lymfa

Plísňové či virové onemocnění nohou. Bradavice, kuří oka, otevřené nebo hnisavé rány. Křečové žíly. Záněty žil, trombóza. Bércové vředy.

Cena: 0,-

Kontraindikace - maska na obličej

Hnisavé, bakteriální, virové a mykotické a parazitární onemocnění kůže. Kožní adnex. Lupénka v akutním stádiu. Dotyková alergie. Některé srdeční onemocnění. Stomatologické problémy. Zánět nervů. Alergie na kosmetické přípravky. Onemocnění cukrovky. Vysoký krevní tlak. Onemocnění štítné žlázy.

Cena: 0,-

Kontraindikace - kosmetické ošetření obličeje

Hnisavé, bakteriální, virové a mykotické a parazitární onemocnění kůže. Kožní adnex. Lupénka v akutním stádiu. Dotyková alergie. Některé srdeční onemocnění. Stomatologické problémy. Zánět nervů. Alergie na kosmetické přípravky. Onemocnění cukrovky. Vysoký krevní tlak. Onemocnění štítné žlázy.

Cena: 0,-

Kontraindikace - koupel pro 2 osoby

Těžká onemocnění nervového původu. Akutní zánětlivé stavy. Dekompenzovaná onemocnění srdce a těžké oběhové poruch. Rizikové těhotenství. Chřipková a jiná onemocnění. Alergie na koupelové pěny, oleje a koupelové soli.

Cena: 0,-

Kontraindikace - solná jeskyně

Choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak…). Při cukrovce. Při epilepsii. U chronických kožních chorob. U křečových žil. V těhotenství. Kdo nejít vůbec: zvýšená činnost štítné žlázy, klaustrofobie.

Cena: 0,-

Kontraindikace - koupel pro 1 osobu

Těžká onemocnění nervového původu. Akutní zánětlivé stavy. Dekompenzovaná onemocnění srdce a těžké oběhové poruch. Rizikové těhotenství. Chřipková a jiná onemocnění. Alergie na koupelové pěny, oleje a koupelové soli.

Cena: 0,-

Kontraindikace - klasická masáž

Při horečnatém, akutním zánětlivém a infekčním onemocnění a při podezření na ně. Po operacích páteře a zad. Na kůži postižené chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým. V místech čerstvého poranění a porušení celistvosti kůže. V místech křečových žil (varixů) a bércových vředů a u zánětů žil. Při nádorových onemocněních. Při krvácivých chorobách a u pokročilé aterosklerózy a osteoporózy. Choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak…). Při chorobách dutiny břišní. Choroby krve, problémy se srážlivostí krve… Při onemocnění žlučníku a močových cest. Masáž břicha v době gravidity, dva měsíce po porodu a při menstruaci. Těžké stavy plicní a kostní tuberkulózy. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle.

Cena: 0,-

Kontraindikace sirné koupele

Bronchiální astma nebo průduškové astma (chronické zánětlivé onemocnění dýchacích cest). Epilepsie. Těhotenství. Těžké nemoci srdce a krevního oběhu. Infekční nemoci . Aktivní tromboflebitida = onemocnění povrchového žilního systému (v žilách se tvoří krevní sraženiny). Aktivní psychóza = závažné duševní onemocnění (schizofrenie, bipolární porucha…). Astabilní cukrovka. Inkontinence.

Cena: 0,-

Kontraindikace rašelinové koupele

V těhotenství. Těžké oběhové onemocnění. Přecitlivělost na teplo. Otevřená poranění kůže. Krvácení. Otoky.

Cena: 0,-

Kontraindikace - baňková masáž

Kožní onemocnění - lupénka, ekzém, plíseň, bradavice, vystouplá znaménka, akné … Poranění kůže - integrity, akutní otevřené rány, lokální hnisavé infekce, čerstvé jizvy. Teplota. Těhotenství - po dohodě s lékařem. Onemocnění krevní srážlivosti. Akutní traumatické stavy, zlomeniny, masivní hematomy. Akutní trombózy a tromboflebitidy, varixy (trombóza = sražení krve v žíle nebo tepně). Onkologické onemocnění. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle.

Cena: 0,-

Kontraindikace uhličité koupele

V těhotenství. Akutní virové stavy. Zánětlivá onemocnění kůže. Epilepsie.

Cena: 0,-

Kontraindikace - masáž lávovými kameny

Bezprostředně po jídle či velké fyzické námaze, tam je nutná zvýšená opatrnost. Při hemofilii, křečových žilách (hemofilie = porucha srážlivosti krve). Při kardiovaskulárních chorobách (choroby srdce a cév), hypertenzi (vysoký krevní tlak). Při intenzivní nebo bolestivé menstruaci. V těhotenství a šestinedělí. Při otevřených ranách a podlitinách. Při hypersenzitivitě (zvýšená citlivost) na teplo. S diagnózou diabetes mellitus a další metabolická onemocnění (osteoporóza atd.), epilepsie, schizofrenie, neuropatie, jiných neurologických onemocnění. Při porušení integrity kůže, kožní infekci, vyrážkách. Při infekčním onemocnění, zánětlivých procesech, horečnatých stavech, nádorových onemocněních. Po operaci páteře. Při TBC. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle. Lokální kontraindikace - křečové žíly neboli varixy (upozorněte, pokud máte křečové žíly, některé nejsou vidět), otevřené rány a podlitiny.

Cena: 0,-

Kontraindikace kyslíkové koupele

V těhotenství. Akutní onemocnění. Poranění kůže. Nádorové onemocnění. Hypertenze = vysoký krevní tlak.

Cena: 0,-

Kontraindikace - medová masáž

Při vzniku alergie na med. V oblasti otevřených ran. Při tumorech. Krvácení. Při vysokém očním tlaku. Trombóze. Těhotenství. Infekčních chorob. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle.

Cena: 0,-

Kontraindikace jodo-bromové koupele

Alergie na jód. Akutní onemocnění. Tyreotoxikóza – onemocnění z nadměrného množství hormonů štítné žlázy v krvi - některá onkologická onemocnění.

Cena: 0,-

Kontraindikace - čokoládová masáž

Alergie na čokoládu. Infekční a horečnaté onemocnění. Kožní infekce. Těhotenství. Záněty. Nachlazení. Opilost, požití psychotropních látek. Dříve než 1 hodinu po jídle.

Cena: 0,-

Kontraindikace - rašelinové obklady

Horečnaté infekční onemocnění. Těžká onemocnění srdce a oběhová onemocnění. Vysoký krevní tlak. Vysoce zánětlivý revmatismus. Poranění kůže a jiné akutní onemocnění pokožky.

Cena: 0,-

Kontraindikace - masáž plosek, lýtek...

Plísňové či virové onemocnění nohou. Bradavice, kuří oka, otevřené nebo hnisavé rány. Křečové žíly. Záněty žil, trombóza. Bércové vředy. Opilost, požití psychotropních látek.

Cena: 0,-

Kontraindikace - parafínový obklad

Horečnaté infekční onemocnění. Těžká onemocnění srdce a oběhová onemocnění. Vysoký krevní tlak. Vysoce zánětlivý revmatismus. Poranění kůže a jiné akutní onemocnění pokožky.

Cena: 0,-

Kontraindikace - masáž obličeje a hlavy

Infekční onemocnění, horečka. Vysoký nebo velmi nízký krevní tlak. Místní infekce nebo zánět. Při poranění nebo těsně po operaci, nehodě nebo úrazu. Nádorové onemocnění. Epilepsie. Lupénka. Onemocnění cév. Opilost, požití psychotropních látek.

Cena: 0,-